Zespół Szkoły - Krakowska Szkoła Psychoterapii Psychoanalitycznej

Przejdź do treści
Zespół Szkoły

Mgr Władysław Banaś

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikat psychoterapeuty i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, superwizor i psychoterapeuta treningowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Opiekun merytoryczny Szkoły. Superwizor Oddziału Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie.

Mgr Edyta Biernacka

Psychoanalityczka, członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego; superwizor i terapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Opiekun merytoryczny Szkoły. Psychoterapeuta i superwizor w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie.

Mgr Tomasz Franc Dominikanin, psycholog, psychoterapeuta, certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Psychoterapeuta w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie.
Mgr Katarzyna Lenda - Woźniak Psycholog, psychoterapeuta, certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Terapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Psychoterapeuta w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie.

Mgr Katarzyna Synówka

Psycholog, psychoterapeuta, certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Psychoterapeuta Oddziału Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie.Dr Jan Malewski

Od początku istnienia KSPP (2000 r.) do swojej śmierci w październiku 2007 r. superwizor i opiekun zespołu dydaktycznego Szkoły. Poprzez indywidualną i grupową superwizję oraz dobór lektur inspirował rozwój i dojrzewanie programu naukowego KSPP. Uczestniczył we wszystkich Letnich Szkołach Psychoterapii Psychoanalitycznej w Zakopanem, szkoląc zespół dydaktyczny Szkoły. Wygłosił wiele wykładów prezentując współczesne kierunki w psychoanalizie. Ostatni - "Współczesne ujęcie nieświadomości w psychoanalizie i jego zastosowanie w praktyce terapeutycznej" - w czerwcu 2007 r.

Był życzliwym i oddanym nauczycielem i serdecznym przyjacielem. Doktora Malewskiego nie ma wśród nas, ale jego idee pozostały w jego uczniach i superwizowanych przez niego pacjentach.

   Sekretariat KSPP
   jest czynny w godzinach:
   Dane adresowe:
  30-516 Kraków, ul. Śliska 16, lok. 2
   Konto bankowe Szkoły:
  56 1160 2202 0000 0003 6030 2610
   wtorki: od 18.15. do 21.15.
   Tel. 576 305 609
  
   środy: od 18.15. do 20.45.
   Ostatnia edycja strony: 7.11.2019.
Wróć do spisu treści